4روش برای ارتباط هر چه بهتر بین خریدار و فروشنده

این قسمت به شما کمک خواهد کرد تا مدیریت یک فروشگاه آنلاین موفق را به عهده گیرید. در این قسمت به شما چهار عملی که باعث جذب مشتری بیشتر و ارتباط هر چه بهتر با خریداران می شود را آموزش خواهیم داد.

1.داشتن یک حساب کاربری کامل در هنر من
قبل از اینکه برای اولین بار فروش خود را را اندازی نمایید  چند چیز نکته مهم وجود دارد .در مرحله اول، شما باید یک تصویر آواتار از خود و یا لوگو برند خود در قسمت پروفایل من قرار دهید که این نشان دهنده دقت شما در کسب و کارتان است، هم چنین پر کردن توضیحات،بیوگرافی و قراد دادن قوانین مشخص برای فروشگاهتان باعث اطمینان بیشتر خریداران به فروشگاه شما و جذب آن ها می شود.

2.از خریداران خود به خاطر خرید از فروشگاهتان تشکر کنید.
ارسال یک ایمیل شخصی به خریدار و تشکر برای خرید از فروشگاهتان .حتی می توانید در ایمیل خود نحوه ارسال کالا و زمان و هزینه های حمل و نقل را نیز ذکر کنید.

3.کالا ها را به موقع به دست خریداران برسانید
به عنوان یک فروشنده موفق باید حس امنیت به خریداران  آنلاین بدهید،خریدار انتظار دارد بابت خریدی که انجام داده است و مبلغی که پرداخت کرده است،کالای خود را سر موقع و بدون نقص تحویل بگیرد.بنابراین حمل و نقل به موقع و آگاه کردن خریدار از کد رهگیری مرسوله و تاریخ ارسال و دریافت بسته اهمیت بالایی دارد . اکثر فروشگاه های آنلاین شکست می خورند به این دلیل که خریدار هیچ اطلاعی از اینکه چه موقع بسته او به دستشمی رسد ندارند. یک تجربه بد خرید از یک فروشنده می تواند باعث بی اعتبار شدن فروشگاه و کسب و کار  شما شود.پس حتی یک ایمیل کوتاه از جانب شما که اطلاعات دقیق حمل و نقل کالای خریدار را به وی توضیح دهد و اینکه کالای شما به زودی به دست شما خواهد رسید،کافی است،اگرچه تیم هنر من در پنل کاربری تمامی این روند ها را برای خریدار و فروشنده تعریف کرده است.

4.تشویق کردن و دادن پاداش به مشتریان وفادار
دادن یک هدیه کوچک از طرف فروشگاه شما به مشتریانی که همیشه از شما خرید می کنند باعث می شود این خریداران تبدیل به منبعی برای تبلیغ فروشگاه شما شوند،شما نیز می توانید آن ها را به بازدید از فروشگاهتان و پسندیدن کالاهایتان تشویق کنید و نیز آن ها را ترغیب به بازید از شبکه های اجتماعی خود مانند Instagram،Facebook و pinterest کنید.


دیگران درباره این پست چه می گویند


نام شما :
ثبت نظر :
ثبت ایمیل :
جمع دو عدد 9 + 9 چند می شود؟


تا کنون نظری برای این پست ثبت نشده است