جستجوی مطلب مورد نظر:

عضویت در هنر من
تعداد بازدید: 3898
3/9/2015 11:55:48 AM

عضویت در سایت هنر من بسیارساده و رایگان می باشد و شما می توانید با انتخاب نوع کاربری خود در سایت ثبت نام كنید.

1.انتخاب دکمه عضویت از منوی بالای سایت

2.انتخاب نوع کاربری،اگر قصد فروش محصولات ساخت دست خود را دارید گزینه اول،اگر قصد فروش محصولات نو دارید(محصولاتی که در قوانین محصولات قابل فروش ذکر شده است)گزینه دوم و اگر به عنوان خریدار قصد خرید محصول از سایت هنر من را دارید گزینه سوم را انتخاب نمایید.

3.پس از انتخاب نوع کاربری ایمیل و انتخاب یک نام برای فروشگاه شما و در نهایت انتخاب یک رمز عبور به عضویت سایت هنر من در می آیید.

نکته: تمام کاربران بایستی برای عضویت در سایت یک ایمیل شخصیداشته باشند. زیرا روش پرداخت و ارسال كالا از طریق ایمیل شما به اطلاع شما خواهد رسید. همچنین ایمیل فعالسازی برای عضویت در سایت به این ایمیل ارسال خواهد شد،پس در انتخاب ایمیل خود دقت فرمایید.

4.وارد کردن نام فروشگاه الزامی می باشد.این نام در بالای فروشگاه شما به نمایش در می آید،پس در انتخاب نام فروشگاه خود دقت فرمایید،در نام فروشگاه خود نباید از مارکهای تجاری استفاده شود. همچنین هر گونه نامی که با شئونات اجتماعی، مذهبی، سیاسی و فرهنگی کشور مغایر باشد، حذف خواهد شد.
نکته : به صورت منظم وارد حساب کاربری خود در سایت شوید و از فعال بودن آن اطمینان حاصل کنید. چنانچه شخصی بدون اجازه شما وارد شناسه کاربری شما شده و یا در صدد ورود به سایت از طریق شناسه کاربری شما برآمده است، لطفا سریعا با ما تماس بگیرید.

5.روش انتخاب رمز عبور

    1.رمز انتخابی خود با دقت محافظت کنید. به یاد داشته باشید، هر شخصی که رمز ورود شما را بداند، می تواند وارد حساب کاربری شما شود.
    2.از ترکیب اعداد و حروف برای انتخاب رمز استفاده کنید. به عنوان مثال maryam26
    3.از ترکیب چندین واژه و عدد بدون فاصله گذاری استفاده نمایید. مانند maryammah84
    4.به هیچ وجه از یک کلمه تنها که به راحتی در هر دیکشنری یافت می شود استفاده ننمایید. مانند admin یا  flower
    5.از اطلاعات شخصی خود که به سادگی قابل دسترس بوده و یا قابل حدس می باشد، استفاده ننمایید. مانند نام، شماره تلفن و یا تاریخ تولد خود.
    6.از آدرس ایمیل خود به عنوان رمز استفاده ننمایید.
    7.از انتخاب رمزهای متداول و قابل حدس جلوگیری کنید. مانند 123456

 

6.  پذیرفتن قوانین سایت را تایید کنید.

انتخاب گزینه پذیرفتن قوانین سایت الزامیست. جهت فعالیت در سایت حتما باید ابتدا قوانین سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و پس از آن با تیک زدن در کنار جمله " قوانین سایت را می پذیرم" شرایط سایت را قبول نمایید. در صورت عدم قبول توافق نامه از عضویت شما در سایت جلوگیری خواهد شد.

7.ایمیل خود را چك كنید.با پیغام "با تشکر از ثبت نام شما و پیوستن به هنر من" به عضویت سایت در می آیید و یک ایمیل برای شما ارسال می گردد. سپس شما به ایمیل خود رفته و از رسیدن ایمیل ارسالی اطمینان حاصل کنید. ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه هرز نامه(spam) ارسال شده باشد. کد کاربری شما پس از باز نمودن ایمیل ارسالی و کلیک بر روی دکمه سبز رنگ فعال خواهد شد. در صورتی که به هر دلیلی ایمیلی از طرف سایت دریافت نکردید قبل از بستن این صفحه حتما بر روی لینک "ارسال مجدد ایمیل فعال سازی" کلیک نمایید .

برای اطمینان از دریافت ایمیل‌های ارسالی از سایت هنر من و جلوگیری از ورود آن به قسمت Spam لطفا آدرس ایمیل support@honareman.com را به لیست آدرس‌های ایمیل خود اضافه کنید.

در صورتی که ایمیل های ارسالی از طرف ما به بخش هرزنامه میل باکس شما منتقل می گردد به منظور رفع این مشکل لطفا از راهنمایی ذیل استفاده نمایید.

روش اضافه کردن آدرس هنر من در لیست آدرس‌های !Yahoo
 

Yahoo mail

یکی از ایمیل های روزانه هنر من را باز کنید.
بر روی علامت چرخ دنده بالای ایمیل کلیک کنید و گزینه 'Add Sender to Contacts' را انتخاب کنید.
در صورت تمایل مشخصات دیگر را نیز تکمیل کنید.
کلید 'Save' را کلیک کنید.


روش اضافه کردن آدرس هنر من در لیست آدرس‌های Gmail
 

Gmail

یکی از ایمیل های روزانه هنر من را باز کنید.
در قسمت بالا و سمت راست پیغام، بر روی فلش پایین بعد از کلید 'reply' کلیک کنید.
سپس گزینه ‘Add to Contact List’ را انتخاب کنید.
کلید 'Save' را کلیک کنید.